Hakkımızda 2018-02-02T10:38:49+00:00

Hakkımızda

Tem Güvenlik Sistemleri 1996 yılından bu yana güvenlik sistemlerinin satış ve montajını yapmaktadır.

Henüz gelişmekte olan güvenlik sektöründe uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşteri portföyümüz en küçük iş yeri, ev, atölye, sanayi kuruluşu, alışveriş merkezi, sinema ve hastaneye kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Amacımız, işletmelere ve konutlara sorunsuz anahtar teslimi projeler üretmektir.

Vizyonumuz

Personelimize en yeterli ve hızlı hizmeti verebilmeleri için gereken eğitimi vererek şirket menfaatlerine kalite prensiplerimize sahip çıkarak vizyonumuzun gerçekleşmesini sağlamak.

OUR VISION

To be a company that can provide fast service to our customers by using high technological products in the electronic security sector.

Misyonumuz

Elektronik güvenlik sektöründe yüksek teknolojik ürünler kullanarak müşterilerimize hızlı hizmet verebilen bir şirket olabilmek.

OUR MISSION

Providing the training necessary for our employees to be able to provide the most adequate and speedy service and to ensure that our vision is realized by taking advantage of our company’s principles and quality principles.